Ditë: 16 Janar, 2018

Aksident trafiku me lendime

Aksident trafiku me lendime

Lajme, Shtime
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në fshatin Davidovc të Shtimes me datë 15.01.2018-ora 03:20, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture dhe një kamionete, ku si pasojë lëndime trupore ka pësuar një mashkull K/Shqiptar, i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Foto ilustrim