Aksident komunikacioni në Belinc

Dje në fshatin Belinc të Shtimes, raportohet se një veturë NN deri sa ishte duke  lëvizur ka goditur viktimën femër K-Shqiptare  (fëmijë)  dhe nuk është ndalur në vendin e ngjarjes . Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe nga një kalimtar i rastit  është dërguar ne QKMF –Shtime dhe më pas është dërguar në QKUK Prishtinë për tretman të mëtutjeshëm.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *