Dridhjet e termeti edhe në Shtime

Dridhje e fuqishëm para pak qastesh janë dëgjuar në disa pjesë të Kosovës.

Sipas qytetarëve dridhje  të fuqishme janë dëgjuar në disa rajone të Kosovës, Shtimepress meson se dridhjet janë dëgjuar edhe në Shtime, por edhe pjesë të tjera të Kosovës.

Ende nuk dihet se sa shkallë ka qenë ky termet dhe se ku ka qenë dhe ku ka qenë epiqendra e tij.

/shtimepress/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *