Ndriçohen sheshet e Shtimes, ja si duket Shtimja tani (FOTO)

Komuna e Shtimes, nëpërmjet rrjetit social ka bërë të ditur se bizneset e Shtimes, bizneset “Agrocoop”, “Kopshti”, “Kadolli” dhe “Laçi” me rastin e festave të fundvitit, kanë ndriçuar Sheshin e UÇK-së, Sheshin “Ahmet Shtimja” dhe rrugët kryesore të qytetit të Shtimes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *