“Shumë zhurmë për asgjë” me regji të Fata Hysenit, do të shfaqet sot në Shtëpinë e Kulturës në Shtime

Shfaqja “Shumë zhurmë për asgjë” me regji të Fata Hysenit, do të shfaqet sot, me datën 04.12.2017, nga ora 18:00, në Qendrën e Kulturës në Shtime.

Shfaqja “Shumë zhurmë për asgjë”,  është punuar me një mjeshtri mjaft të madhe nga regjisorja Fata Hyseni.

Kjo shfaqje vjen si rezultat i bashkëpunimit të Fakultetit të Arteve dhe Qendrës së Kulturës në Shtime.

Ju ftojmë, që të bëheni pjesë e publikut nesër nga ora 18:00, në Qendren e Kulturës në Shtime!

/http://infoprishtina.com/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *